צימרים ברמות - דף ראשי
צימרים ברמות למספר זוגות בקתות עץ ברמות צימרים ברמות למשפחות
צימרים עם בריכה ברמות צימרים מול הנוף ברמות סוויטות יוקרתיות
צימר יוקרתי ברמות צימרים עם גקוזי ספא אטרקציות באיזור רמות
צימרים לזוגות ברמות צימרים ברמת הגולן צימרים ברמת הגולן לזוגות
צימרים ברמות עם בריכה פרטית

הצג רשימת כתבות מלאה

צימרים למשפחות בכנרת  02/12/2012

צימרים למשפחות בכנרת

יכול להיות כי בעבר כבר הייתם פעם אחת בתוך צימרים למשפחות עם בריכה בכנרת. אחרי הכל, הצימרים כבר הפכו להיות מקום נופש מובהק עבור מעמד הביניים והמעמד הגבוה בארץ, ואין משפחה אשר תוותר על התענוג של חופשה מן הסוג הזה לרוב לפחות פעם בשנה, ולעיתים אף יותר מכך. זכרו שזה לא רק בילוי לאלפיון העליון. המחירים של הצימרים הלכו וירדו לאט לאט, ובמקביל אזור הכנרת הפך להיות מבוקש ומתויר עד מאד בשנים הארונות. במצב שכזה, אתם לא תהיו רק פעם אחת בנופש יוקרתי - אתם אולי תרצו לשחזר אותו בזכות העלויות הסבירות כיום .

לצאת שוב לצימר

כיום מקובל מאד לא להסתפק רק פעם אחת בנופש בתוך צימרים למשפחות באזור הכנרת. באזור הכנרת, למרות שאיננו כה גדול - יש עשרות צימרים שונים, חלקם גדולים וחלקם קטנים, וכולם מאד יוקרתיים ומיוחדים. הדבר היפה הוא שבשל ירידת המחירים, אפשר לחזור שוב לאותו צימר, בהנחה שנהניתם. רוצים לנסות משהו אחר? אין שום בעיה - יש כל כך הרבה צימרים שגם אם תצאו לארבע צימרים בכנרת בשנה - עדיין תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של צימרים ולבלות חופשות קסומות במיוחד!

האם הכיס יעמוד בזה?

לעתים קרובות אתם אולי שואלים את עצמכם האם צימרים למשפחות ברמות בכנרת לא עולים יותר מידי. האם בעצם בהנחה שתצאו פעמיים בשנה לצימר ואולי אף יותר - זה לא יכביד על הכיס? התשובה היא שממש לא! היום המחירים הם כבר סבירים במיוחד, וכל משפחה יכולה להרשות לעצמה פעמיים ואפילו שלשו פעמים בשנה לצאת לצימר. אם אתם יוצאים בקבוצה גדולה - המחיר גם מתחלק בין אנשים שונים.

זה גם מגיע לכם

מעבר לכך, חשוב להגיד שהרווחתם ביושר את העובדה שאתם יוצאים אל צימרים למשפחות גדולות בכנרת. אתם עובדים לא מעט, מטפלים בילדים, ומותר לכם בהחלט לפנק את עצמכם יותר מפעם אחת בשנה. אפשר אפילו לקחת קצת ימי חופש באמצע השבוע - ולנסוע לכנרת.הצג רשימת כתבות מלאה

כתבות
צימרים בצפון
צימרים עם בריכה
צימרים בדקה ה90
צימרים יוקרתיים
טיפולי מסאז'
צימרים ברמת הגולן
אטרקציות
וילות מבודדת למסיבות
וילות למשפחות
צימר בצפון
וילות מפוארות
צימרים למשפחות בכנרת
צימרים עם בריכה למשפחות
צימרים ברמות

צימרים ברמות sitemap צימרים לפי שעה מ.מ.א.ש הרשת בע"מ | צימר לנד


כל הזכויות באתר צימרים ברמות שמורות חל איסור להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל טקסטים תמונות וכל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת האתר.